Dla studenta

Jak zalogować się do platformy?

Platforma dostępna jest pod adresem moodle.cdv.pl. Logowanie przebiega tak samo, jak w przypadku innych usług Uczelni – konto uczelniane CDV.

Wybór kursu

Po zalogowaniu się w systemie, ujrzymy spis wszystkich kursów. Należy wybrać interesujący nas kurs. W wiadomości powitalnej, jaka jest wysyłana wraz ze startem kursu, zawsze jest napisane co to za kurs i jaki jest jego dokładny adres. Pamiętaj, że kursy zabezpieczone są hasłem, co uniemożliwia dostęp do nich osobom postronnym. Hasła do kursów znajdują się w wiadomościach powitalnych.

Po wejściu do wybranego kursu oraz wpisaniu hasła zostaniemy do kursu dopisani. Tak długo jak będzie dostępny będziemy mogli z niego korzystać. Gdy kurs się zakończy nie będzie możliwości przeglądania / modyfikacji jego zawartości. Prowadzący przedmiot wyznacza jak długo trwa kurs.

Na wstępie kurs zawsze ma notkę o prowadzącym, czasie trwania oraz warunkach zaliczenia. W samym kursie dostępne są lekcje, materiały i quizy. Każdy z nich może być punktowany oraz mieć swoje własne ramy czasowe. Proszę dokładnie czytać opisy. Aby sprawdzić swoje osiągnięcia w lewym menu należy wybrać opcję OCENY.

Pamiętaj, że kursy dostępne są 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu na dowolnym urządzeniu z internetem ale jak upłynie czas (zamknięcie kursu) to tylko kontakt z prowadzącym pozostanie aby uratować zaliczenie.


21/09/2020