Azure for Education – ADT4T

Azure for Education (ADT4T) ( wcześniej znane jako – DreamSpark / Microsoft Imagine Premium) to platforma Microsoftu jaka udostępnia oprogramowanie oraz inne usługi Azure. Jest to oprogramowanie płatne ale ze względu na fakt, posiadania konta stworzonego przez Uczelnię można liczyć na duże zniżki (większość dostępnych dla CDV produktów jest za darmo – sekcja Education).

Konto ADT4T CDV jest dostępne jedynie dla studentów studiów I i II stopnia oraz pracowników dydaktycznych CDV. Uwaga – Microsoft (właściciel ADT4T) nie uznaje studentów studiów podyplomowych za studentów w zakresie korzystania z tego serwisu. 

Konta w serwisie ADT4T jest tym samym kontem co konto w usłudze Office.com. Do poprawnego zalogowania należy mieć dane logowania do konta Office. Więcej > LINK

* * *

ZAWARTOŚĆ w ADT4T:

Część z zasobów jest dostępna za darmo. Proszę jednak pamiętać, że niektóre z nich wymagają dodatkowych opłat / autoryzacji kartą kredytową. Uczelnia nie bierze odpowiedzialności za zakupy / zobowiązania jakie Państwo dokonają wewnątrz platformy.

Proszę także pamiętać, że sposób dostępu, używania i dystrybucji opisana jest w umowach licencyjnych poszczególnych produktów. Odpowiedzialność za legalne używanie produktów spoczywa na właścicielu konta, czyli na Pani / Panu, a nie na CDV.

* **

JAK TO DZIAŁA:

1) Wejdź na > https://azureforeducation.microsoft.com/devtools

2) Kliknij Sign In i zaloguj się kontem Office365 > @office.cdv.pl
/ to jest to samo konto jakie używasz logując się do platformy office.com – Office dla CDV /
/ dane rozsyłaliśmy z początkiem roku akademickiego /
2.1) Jak nie znasz hasła – napisz na it@cdv.pl z prośbą o reset.

3) Przejdź lub zamknij instrukcję powitalną.

4) Wybierz sekcję EDUCATION
Jeżeli nie jest to ikona na froncie > w pasku wyszukiwania na górze strony wpisz EDU i wybierz Education.
Jeżeli już jesteś w sekcji EDUCATION wybierz w lewym menu OPROGRAMOWANIE.

5) Na liście dostępnych zasobów znajdować się będzie 68 programów.

* * *

Przypominamy, że odpowiadasz osobiście za użycie licencji a są one dostępne tylko dla Ciebie i na Twój użytek. Rozpowszechnianie lub niezgodne z zapisami umowy wykorzystanie będzie karane.

Masz pytania lub wątpliwości > it@cdv.pl / A415


27/11/2019