Imagine Premium

Microsoft Imagine Premium [MIP] ( wcześniej znane jako – DreamSpark) to platforma Microsoftu jaka udostępnia oprogramowanie. Jest to oprogramowanie płatne ale ze względu na fakt, posiadania konta stworzonego przez Uczelnię można liczyć na duże zniżki (większość dostępnych dla CDV produktów jest za darmo).

Konto MIP CDV jest dostępne jedynie dla studentów z wydziałów technicznych. W naszym przypadku są to studenci i pracownicy katedry Informatyki i Komunikacji Wizualnej.

Konta w serwisie zakłada dział IT na początku roku akademickiego dla wszystkich użytkowników. Następnie rozsyłane są wiadomości powitalne – na uczelniane skrzynki pocztowe. Wewnątrz wiadomości są wszystkie informacje m.in.: o tym, że nazwą użytkownika jest uczelniany adres e-mail, hasło natomiast generowane jest w momencie tworzenia konta. Uwaga! – konto nie jest powiązane z innymi usługami Microsoft np: Office 365). W przypadku w którym nie otrzymali Państwo hasła proszę o kontakt z Działem IT Uczelni. Konta ważne są przez rok, a procedura jest cyklicznie powtarzana.

Logowania do serwisu MIP dokonywać można tutaj > LINK

Wewnątrz sklepu udostępnione są wszystkie produkty jakie są dostępne dla studentów / pracowników CDV. Aby dokonać zakupu należy przejść procedurę serwisu a następnie dostaniemy informacje o miejscu ściągnięcia pliku LUB klucz do aktywacji produktu. UWAGA! Większość z produktów można uzyskać tylko 1 raz (np: 1 klucz Windows na konto).

Przypominamy, że odpowiadasz osobiście za użycie licencji a są one dostępne tylko dla Ciebie i na Twój użytek. Rozpowszechnianie lub niezgodne z zapisami umowy wykorzystanie będzie karane.

Masz pytania lub wątpliwości > it@cdv.pl / A415


15/04/2019